Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Mikrokozmosz   Hátoldalon: Női és férfi akt
122

Kádár Béla (1877-1956)

Mikrokozmosz Hátoldalon: Női és férfi akt

10,5x15,5 cm, Akvarell, papír és Tus, papír
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla, Hátoldalon jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 Ft