68. Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A református templom Nagybányán
63

Ziffer Sándor (1880-1962)

A református templom Nagybányán

Olaj, vászon, 60,5 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

130

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya nyáron, 1946

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft