68. Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybánya nyáron, 1946
130

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya nyáron, 1946

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1946
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 4 600 000 - 6 000 000 Ft