17. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) A Rio San Vio Velencében
50

Koszkol Jenő (1868-1935)

A Rio San Vio Velencében

Akvarell, karton, 79,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő, hátoldalán: Venezia Rio S Vio
Kikiáltási ár: 460 000 Ft