17. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Tuniszi utcarészlet
17

Koszkol Jenő (1868-1935)

Tuniszi utcarészlet

Akvarell, papír, 49x40 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 150 000 Ft