A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) A Róma villa kertjében, 1910 körül
80

Rippl-Rónai József (1861-1927)

A Róma villa kertjében, 1910 körül

Olaj, karton, 55x76 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai