A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Lajos öcsémék és a mi családunk (Egy vasárnap délelőtt), 1911. augusztus 20.
81

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lajos öcsémék és a mi családunk (Egy vasárnap délelőtt), 1911. augusztus 20.

Olaj, karton, 69,5x99 cm
Jelezve középen lent: Rónai