Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Fényes Adolf (1867-1945) A saint-cloudi Szajna híd, 1910 körül
190

Fényes Adolf (1867-1945)

A saint-cloudi Szajna híd, 1910 körül

Olaj, vászon, 29x46 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.