Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Fényes Adolf (1867-1945) Tanyai ház
53

Fényes Adolf (1867-1945)

Tanyai ház

Olaj, fa, 18x30 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Korábban Dr. Réti István tulajdonában (1960)
‣ Fényes Adolf emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1960. katalógus: szám nélkül