29. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) A sarok, 1979
24

El Kazovszkij (1950-2008)

A sarok, 1979

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve balra fent: El Kazovszkij, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij 79, A sarok
Kikiáltási ár: 900 000 Ft