29. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Tengerparti balett
97

El Kazovszkij (1950-2008)

Tengerparti balett

Olaj, papír kartonon, 62x56 cm
"Jelezve jobbra lent: El Kazovszkij, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij ""Tengerparti balett"" Olaj, 56x62"
Kikiáltási ár: 700 000 Ft