35. aukció
Berkes Antal (1874-1938) A Stefánián, 1917
66

Berkes Antal (1874-1938)

A Stefánián, 1917

Olaj, vászon, 60x100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1917
Kikiáltási ár: 340 000 Ft