35. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Párizsi virágpiac
9

Berkes Antal (1874-1938)

Párizsi virágpiac

Olaj, karton, 55x69 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft