23. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) A Szajna
89

Fényes Adolf (1867-1945)

A Szajna

Olaj, fa, 16x21 cm
Jelezve balra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

BÁV 29. aukció, 75. tétel