23. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Havas utcarészlet
25

Fényes Adolf (1867-1945)

Havas utcarészlet

Olaj, vászon, 74x104 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft