17. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) A szentendrei művésztelep kertje, és hátoldalán: Gráber Margit: Szentendrei utcarészlet
183

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

A szentendrei művésztelep kertje, és hátoldalán: Gráber Margit: Szentendrei utcarészlet

Olaj, papír, 55x44 cm
Jelzés nélkül, jelezve hátoldalán balra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 420 000 Ft