17. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Domboldal
38

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Domboldal

Olaj, vászon, 78,5x82 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft