Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Dénes Valéria 1877-1915 A Szentháromság templom, 1908
53

Dénes Valéria 1877-1915

A Szentháromság templom, 1908

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve jobbra lent: GDV