Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Dénes Valéria 1877-1915 Nagybányai városrészlet (A Szent Miklós templom látképe), 1908 körül
65

Dénes Valéria 1877-1915

Nagybányai városrészlet (A Szent Miklós templom látképe), 1908 körül

Olaj, vászon, 71x66 cm