69. Tavaszi Aukció
Schadl János (1892-1944) A tatai Töpörke malom, 1928
125

Schadl János (1892-1944)

A tatai Töpörke malom, 1928

Olaj, vászon, 100 x 86,5 cm
Jelezve balra lent: SJ 928.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft