A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Ferenczy Károly (1862-1917) A tékozló fiú hazatérése, 1908
65

Ferenczy Károly (1862-1917)

A tékozló fiú hazatérése, 1908

Olaj, vászon, 116x156 cm