A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Ferenczy Károly (1862-1917) Lovagló gyerekek, 1905
64

Ferenczy Károly (1862-1917)

Lovagló gyerekek, 1905

Olaj, vászon, 137x164 cm