Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czóbel Béla (1883-1976) A téren, 1905-1906
16

Czóbel Béla (1883-1976)

A téren, 1905-1906

Olaj, vászon, 56,4x50,4 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel