Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czóbel Béla (1883-1976) Bon Coin (A piac sarka), 1905
15

Czóbel Béla (1883-1976)

Bon Coin (A piac sarka), 1905

Olaj, vászon, 47x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel