32. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) A titok
58

Szabó Vladimir (1905-1991)

A titok

Olaj, farost, 40x50 cm
Jelezve középen lent: SZV, Jelezve hátoldalon: Szabó Vladimir A titok
Kikiáltási ár: 260 000 Ft