32. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Porcelánboltban, 1982
40

Szabó Vladimir (1905-1991)

Porcelánboltban, 1982

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve középen lent: SZV 82, Jelezve hátoldalon: SZV 82
Kikiáltási ár: 440 000 Ft