9. aukció
Radák Eszter (1971-) A torta, 1996
159

Radák Eszter (1971-)

A torta, 1996

Olaj, vászon, faroston, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Radák, jelezve hátul: Radák Eszter
Kikiáltási ár: 250 000 Ft