9. aukció
Radák Eszter (1971-) Visszatérés, 1996
158

Radák Eszter (1971-)

Visszatérés, 1996

Olaj, vászon, faroston, 50x60 cm
Jelezve hátul: Radák Eszter
Kikiáltási ár: 250 000 Ft