57. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) A vajas kenyér, 1918
181

Glatz Oszkár (1872-1958)

A vajas kenyér, 1918

Olaj, vászon papírlemezen, 41x35 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1918
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

‣ Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1918–1919. katalógus: 134.