57. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Délidő, 1933
220

Glatz Oszkár (1872-1958)

Délidő, 1933

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1933
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 59. árverés, 72. tétel