A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mednyánszky László (1852-1919) A vár udvarán (Beckói várudvar, Boltíves kapualjú ház udvara), 1890-es évek
35

A vár udvarán (Beckói várudvar, Boltíves kapualjú ház udvara), 1890-es évek

Olaj, vászon, kartonon, 25,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky