A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mednyánszky László (1852-1919) Beckói romok, 1890-es évek
34

Beckói romok, 1890-es évek

Olaj, vászon, fán, 26,5x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky