28. aukció
Canzi Ágost, Wabrosch család, portréfestészet
133

Canzi Ágost (1808-1866)

A Wabrosch család, 1857

Olaj, vászon, 53,5 x 47 cm
Jelezve balra lent: August Canzi 1857
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft