28. aukció
Canzi Ágost (1808-1866) Előkelő hölgy, 1838
191

Canzi Ágost (1808-1866)

Előkelő hölgy, 1838

Olaj, papírlemez, 46x33 cm
Jelezve jobbra lent: A. Canzi Paris, 1838
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft