Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 A zene múzsája - eladó
12

Szabó, Joseph 1925-2010

A zene múzsája - eladó

Olaj, falemez, 33 x 27 cm
Jelezve balra fent: Szabó J.