Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Égi altató esti félelmekre, 1977-78
24

Szabó, Joseph 1925-2010

Égi altató esti félelmekre, 1977-78

Olaj, farostlemez, 72 x 85 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó