43. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) A zöld malom
148

K. Spányi Béla (1852-1914)

A zöld malom

Olaj, fa, 63,5x53 cm
Jelezve balra lent: Spányi B. Zöld Malom
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
•BÁV 37. árverés, 196. tétel