43. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Tavasz az erdőben
27

K. Spányi Béla (1852-1914)

Tavasz az erdőben

Olaj, vászon, 60,5x44,5 cm
Jelezve balra lent: Spányi K. Béla
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 51. árverés, 233. tétel