30. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Ablak előtt, 1932
220

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Ablak előtt, 1932

Olaj, vászon, 55x68 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 932
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft