30. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Cigánycsalád, 1930
96

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Cigánycsalád, 1930

Olaj, vászon, 55,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 930
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft