64. aukció
Czene Béla (1911-1999) Ablak előtt, 1967
188

Czene Béla (1911-1999)

Ablak előtt, 1967

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve jobbra fent: Czene Béla. 1967., Hátoldalon autográf felirat: Czene Béla Ablak előt
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft