64. aukció
Czene Béla (1911-1999) Akt, 1967
161

Czene Béla (1911-1999)

Akt, 1967

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla. 1967., Hátoldalon autográf felirat: Czene Béla Akt
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft