18. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Ablak előtt pipázó férfi, 1897
202

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Ablak előtt pipázó férfi, 1897

Olaj, vászon, 50x42 cm
Jelezve balra lent: Mannheimer G. úrnak volt növendéke Perlmutter I 897
Kikiáltási ár: 750 000 Ft