18. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tükör előtt, 1924
167

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tükör előtt, 1924

Olaj, karton, 31,5x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter, jelezve hátoldalon: Perlmutter 1924 november 2.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft