16. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Ablakban, 1928
148

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Ablakban, 1928

Olaj, vászon, 92,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Imre 1928
Kikiáltási ár: 340 000 Ft