16. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Folyóparti táj, 1930
34

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Folyóparti táj, 1930

Olaj, vászon, 100,5x190,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Imre 1930
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft