28. aukció
Borszéky Frigyes (1880-1955) Ablaknál
152

Borszéky Frigyes (1880-1955)

Ablaknál

Olaj, vászon, 54,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Borszéky Frigyes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft