13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Swierkiewicz Róbert kortárs aukció
94

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Abszolút V., 1993

Akril, vászon, 140 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Swierkiewitcz Róbert
Jelezve középen lent: Lenberg 1993. VIII. 11.-től VIII. 13-ig
Jelezve balra lent: Abszolút V.; Jelezve vakrámán: Swir/1993051
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft