13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Swierkiewicz Róbert kortárs aukció
47

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

A csend szubsztanciája, 1979

Litográfia, papír, 38,5 x 30,5 cm
Jelezve lent: 7/9 S. 79. Swierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

7 db-os litográfia sorozat

REPRODUKÁLVA:
¦ Mozgó Világ, 6. évfolyam, 1980. augusztus – Swierkiewicz Róbert: “A CSEND” szubsztanciája grafika sorozat