9. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Absztrakt kompozíció, 1947
82

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Absztrakt kompozíció, 1947

Olaj, vászon, 30x40 cm
Jelezve hátoldalán: Lossonczy Tamás, 1947
Kikiáltási ár: 250 000 Ft